Szlachetny efekt Sensitive Touch to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie niepowtarzalność i najwyższą jakość. Efekt wklęsłego zdobienia uzyskuje się w trakcie procesu dokładnego piaskowania powierzchni ceramiki.
Decydując się na zdobienie Sensitive Touch możesz dodatkowo połączyć tę technologię z barwieniem wypiaskowanego motywu na dowolny kolor Pantone (tzw. dodatek Color Plus).
Technologia Sensitive Touch Color Plus dla zamówienia poniżej 108 sztuk dostępna jest wyłącznie z wykorzystaniem ograniczonej palety farb znajdujących się w danym momencie w naszym magazynie. Barwienie Sensitive Touch Color Plus na dowolnie wybrany kolor Pantone odbywa się wyłącznie od 108 sztuk.
Istnieje także możliwość zabarwienia typu Monolith - barwienie zarówno wypiaskowanego motywu jak i pozostałej powierzchni kubka lub filiżanki.
Gwarantujemy, że barwienie Sensitive Touch Color Plus zachowuje swoje właściwości oraz kolorystykę przez minimum 400 cykli zmywania w domowych zmywarkach lub przez okres 1 roku.

Plusy:
- szlachetny efekt zdobienia 3D
- możliwość dodatkowego zabarwienia wypiaskowanego motywu (tzw. Sensitive Touch Color Plus)

Minusy:
- wielkość czcionki (mała litera o wysokości minimum 3 mm)
- minimalna grubość linii w pozytywie 0,8 mm, w negatywie 1 mm

Przykładowe modele kubków, na których wykonujemy piaskowanie:
Ergo, Fresh, Magnetic, Mezzo, Noel

Wymagania:
- logotyp w wersji wektorowej (tzw. krzywe)
- format: PDF, EPS, AI lub CDR
- kolor wybrany z palety PANTONE® Solid Coated

Top